ÉСвято-Покровский Храм

 

ОБМЕН ССЫЛКАМИ

Cвято-Покровский Храм

Православная Франция. Взгляд из России


 

Дмишук Семен Андрійович народився 27 квітня по старому стилю(10 травня по новому стилю) в 1927 році в селі Жаврів, Гощанського району Рівненської області.


З юних років вирізнявся між однолітками своєю побожністю і рано почав співати в церковному хорі. В 1949 році єпископ Волинський та Рівенський Панкратій пише Указ про призначення Дмишука Семена Андрійовича штатним псаломщиком с. Жаврів.


В 1953 році переїхав в Кіровоградсько-Миколаївську єпархію, де і був рукоположений 18 квітня 1954 року на Вербну неділю в Кафедральному соборі м. Кіровограда в сан священника єпископом Кіровоградським та Миколаївським Інокентієм.


Утреню Великої П*ятниці з читанням 12-ти Євангелій служив в с. Баловне Жовтневого району Миколаївської області, куди був призначений єпископським Указом.


02.07.1958 року назначений настоятелем Свято - Єкатеринінської церкви с. Єкатеринівка Первомайського району Миколаївської області.


З 02.08.1959 року митрополитом Нестором переводиться в Петро-Павлівську церкву с.Матвіївка Жовтневого району Миколаївської області.


В 1963 році на свято Трьох Святих в Матвіївку на закриття церкви біля 21.00 приїхали представники влади уповноважений по справах релігії в Миколаївській області, голова райвиконкому м. Новоодеси, голова сільради Матвіївни Петро «Стропило».
З сусіднього села Баловне замовили через військкомат машини «Студебеккери». Перед цим зробили зібрання селян. На повістці дня ставилось одне запитання:
« Закриття Петро-Павлівської церкви»
Громада не погодилась з рішенням влади. Органи влади поїхали до церковного старости додому, сказавши що буде перевірка документів – забрали ключі від церкви.
Громада села стала на захист церкви, але сили були не рівні. Людей залякали. Так закрили ще одну церкву на Україні.
Через деякий час уповноважений, який закривав церкву, повісився в своєму кабінеті в Миколаєві.


В 1963 році о. Семена переводять в с. Богданівку , де знаходився Свято-Миколаївський храм.01.03.1964 року єпископом Ігнатієм назначений в с. Мішково -Погорілове Жовтневого району Миколаївської області.


06.09.1966 року єпископом Боголєпом назначений благочинним в Свято-Успенську церкву м. Баштанка Миколаївської області.


З 28.07.1971 року та по сьогоднішній день служить в Свято-Іллінському храмі м. Новомиргорода Кіровоградської області.
21 рік благочинний.


    Нагороди:

    - нагорода Патріарха – орден І ступеня преподобного Сергія Радонежського.


    - Три грамоти єпархіального управління.


    - З 28.06. 1992 митрофорний.Икона дня

Православный календарь