Свято-Покровский Храм

 

ОБМЕН ССЫЛКАМИ

Cвято-Покровский Храм

Православная Франция. Взгляд из России


Звіринецькі печери

Єкскурсія по святим місцям

Третього дня Різдва Христового ми, прочани Свято - Покровської церкви, яка розташована на мікрорайоні Петровський, разом з її настоятелем, отцем Олександром, відвідали Святі місця м. Києва.

Ми були приємно вражені тим, що в прекрасному Ботанічному саду можна відпочити як тілесно так і духовно. Адже на його тероторії розташований Свято - Іонівський монастир, де знаходяться мощі преподобного Іони, перед якими ми змогли піднести свої молитви.
Потім ми відвідали Звіринецькі печери, які є пам"яткою сивої давнини і істинної святості. Ченцем була проведена для нас чудова екскурсія. Ми дізналися історію виникнення Іонівського монастиря та Звіринецьких печер. Далі пройшли печерами, а також змогли прикластися до святих кісток преподобних звіринецьких і залишитися наодинці з вічністю, побувати в далекому минулому, помолитися.

Закінчували свою екскурсію ще в одному святому місці - Свято - Троїцькому Китаєвському чоловічому монастирі. Потрапили ми на вечірнє богослужіння, де змогли помолитися і водночас подякувати Богові і нашому отцю Олександру за чудово проведений день.

З вдячністю прочани Свято - Покровської церкви.Церква, батьки і діти
Свято-Покровская церковь
Воскресная школа

Икона дня

Православный календарь